środa, 30 grudnia 2015

Garmin Connect Mobile dla systemu Windows 10 Phone!

Aplikacja mobilna Garmin Connect dostępna dla systemu Windows 10 Phone!


Na wstępie przypominamy, że aplikacja mobilna Garmin Connect była dotychczas dostępna tylko dla wybranych urządzeń z systemem Android oraz IOS. 

Garmin informuje o dostępności aplikacji Garmin Connect Mobile dla systemu Windows Phone (wymagany system Windows 10). Aplikacja umożliwia użytkownikom zgodnych urządzeń Garmin na wygodne wyszukiwanie potrzebnych informacji, danych czy funkcji, a także na bezprzewodowe przesyłanie danych po zakończeniu aktywności.

Garmin Connect Mobile oferuje intuicyjną obsługę oraz nowy interfejs graficzny, który można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Garmin Connect Mobile wyświetla najistotniejsze dane dla różnego typu użytkowników - przygotowujących się do maratonu, starających się po prostu aktywniej żyć i zwiększyć liczbę kroków w ciągu dnia czy pracujących nad lepszymi wynikami w golfie.Aby pomóc użytkownikom w osiąganiu celów i śledzeniu postępów w zakresie zdrowia i kondycji, przyjazny interfejs aplikacji oferuje codzienne migawki, tablice najlepszych wyników i wiadomości. Interfejs można dostosować do indywidualnych potrzeb, by zapewnić łatwy dostęp do danych najważniejszych dla użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać własne migawki (lub panele) umożliwiające skupienie się na osobistych celach i zainteresowaniach, począwszy od zwiększenia liczby kroków w ciągu dnia, przez lepszy sen lub przygotowania do nadchodzącego biegu. Wystarczy jeden rzut oka, by sprawdzić swoje postępy, wyniki i informacje o aktywnościach.

Za pomocą aplikacji można również udostępniać w mediach społecznościowych swoje aktywności, tablice najlepszych wyników czy podejmowane wyzwania, w ramach których można konkurować z innymi użytkownikami Garmin Connect, na przykład na najwięcej wykonanych kroków w danym tygodniu. Aplikacja Garmin Connect Mobile wykorzystuje technologię rozpoznawania głosu Microsoft Cortana, dzięki której użytkownicy mogą zapytać aplikację: „Ile kroków dzisiaj przeszedłem?”, a funkcja Cortana wbudowana w Garmin Connect Mobile po prostu odpowie.Ponadto funkcja Live Tiles wyraźnie prezentuje użytkownikowi takie informacje jak bilans kalorii w ciągu dnia, prośby o dodanie do grona kontaktów, dane o ostatniej aktywności, wzorce snu, łączna liczba kroków, postępy w osiągnięciu celu oraz inne informacje.

Aplikację Garmin Connect Mobile można bezpłatnie pobrać ze sklepu Microsoft 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz