środa, 6 czerwca 2012

Zapowiedź nowego produktu: Garmin Zumo 340LM 350LM !!!

Garmin światowy lider rynku gps zaprezentował swój najnowszy produkt. Garmin Zumo 340LM to nawigacja należąca do serii odbiorników motocyklowych. W wyglądzie zewnętrznym można dopatrzeć się rysów kultowego Zumo 550. Duży, panoramiczny wyświetlacz (4,3") oraz czarna obudowa nadają nowemu Zumo eleganckiego, a zarazem zadziornego wyglądu.

Na premierę w Polsce niestety musimy jeszcze zaczekać, ale mamy nadzieję że jeszcze w tym sezonie motocyklowym otrzymamy pierwszą dostawę.
Styl. Pasja. Inteligencja. A wszystko to jeszcze zanim je włączysz.

Wytrzymałe i wodoszczelne

Wytrzymałe i wodoszczelne (IPX7¹) urządzenie zūmo 340LM zostało zaprojektowane przez motocyklistów dla motocyklistów. Testowaliśmy je na drogach z koleinami, na brukowanych ulicach, w obfitym deszczu i w rażącym słońcu, a wyniki były zawsze takie same — zūmo nieustannie zapewniało nawigację.Nawigacja wizualna i dźwiękowa

Urządzenie zūmo 340LM jest wyposażone w wyraźny ekran dotykowy o przekątnej 4,3” (10,9 cm) z prostym interfejsem umożliwiającym obsługę w rękawicach, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Dysponując kaskiem lub zestawem słuchawkowym z obsługą technologii Bluetooth™ (do nabycia osobno), możesz korzystać ze szczegółowych, wyraźnych wskazówek nawigacyjnych. Zestaw zawiera także odpowiedni uchwyt motocyklowy, dzięki któremu zūmo można stabilnie zamocować i bezpiecznie z nim podróżować.Planuj i udostępniaj podróże

Korzystaj z oprogramowania BaseCamp™ do planowania podróży. Możesz tworzyć trasy, punkty i ślady w komputerze, a następnie przesyłać je do urządzenia zūmo. Funkcja „Rysuj ślad” pozwala śledzić planowaną trasę i wyświetlać zmiany wysokości, pomagając ocenić poziom trudności jazdy. Zaplanuj idealną malowniczą trasę, mając pewność, że urządzenie nawigacyjne doprowadzi Cię do celu, uwzględniając Twoje ulubione miejsca. Później możesz nawet odtwarzać swoje podróże oraz zapisywać je i udostępniać.
Nawigacja z bezterminową subskrypcją map

Urządzenie zūmo 340LM zawiera mapy Europy Zachodniej i oferuje wygodną funkcję bezterminowych aktualizacji map, dzięki której zawsze dysponujesz aktualnymi mapami i informacjami o takich miejscach, jak restauracje, bankomaty, szpitale itp.Urządzenie zūmo zapewnia zaawansowaną nawigację i szybszy, bardziej intuicyjny interfejs. Oferuje następujące funkcje nawigacyjne:

* Prosty w obsłudze pasek wyszukiwania i szybkie wpisywanie adresu (wyświetlane są jedynie litery pozwalające na wprowadzenie ważnego adresu)

* Nowa funkcja dziennika usług umożliwia zapis daty, przebiegu i typu czynności serwisowych przeprowadzonych w motocyklu. Informacje o przebiegu i wymianie opon, ciśnieniu w oponach, czyszczeniu łańcucha, wymianie oleju, nowych świecach — urządzenie zūmo pozwala zachować wszystkie ważne informacje

* Wskaźnik ograniczeń prędkości i alerty o kamerach monitorujących dostarczane przez specjalistyczną firmę Cyclops

* Usługi — podgląd usług dostępnych po skręceniu w dany zjazd z autostrady

* Dzięki funkcji TracBack możesz jechać w dowolne miejsce, a następnie nawigować tą samą trasą do miejsca startu

* Funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań ułatwia poruszanie się w nieznanej okolicy dzięki realistycznie wyświetlanym znakom drogowym i wskazywaniu prawidłowego pasa ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu.

¹ Wodoszczelność urządzenia w przypadku zanurzenia go na 30 minut i na głębokość 1 metra.
Przewidywana premiera nowego Zumo 340LM w Polsce to początek 3 kwartału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz