piątek, 29 sierpnia 2014

Garmin Forerunner 920XT

Od premiery zegarka Garmin Forerunner 910XT minęły już prawie 2 lata. Przez ten okres model ten zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie.  Największą popularność zdobył wśród triathlonistów, co rzecz jasna po zapoznaniu z funkcjami i możliwościami Forerunnera 910xt nie powinno nikogo dziwić.Poniżej kilka linków do postów związanych z Forerunnerem 910XT:


Czas mija, urządzenie się starzeje,  elektronika idzie do przodu, a konkurencja nie śpi :)


W związku z powyższym otrzymujemy, co raz to więcej zapytań na temat następcy kultowej serii. Użytkownicy wypytują nas o termin premiery w Polsce Garmina FR 920XT.

Co więcej, na zawodach triathlonowych w Sierakowie i Poznaniu, na których to mieliśmy okazję promować produkty Garmina, usłyszeliśmy od kilku osób informację typu: "No jak to, przecież nowy Garmin Forerunner 920XT, będzie dostępny już na jesień". Inna wersja mówi o końcówce roku i marketingowym okresie świątecznym :) 

Jakby nie było, póki co nie otrzymaliśmy z Garmin Polska żadnych informacji na temat następcy FR 910XT. Wypuszczenie nowego modelu wydaj się być prawdopodobne, ale z drugiej strony niedawno pojawił się Garmin Fenix 2.

Załóżmy jednak, że oczekiwania użytkowników się sprawdzą i Garmin faktycznie w najbliższych miesiącach wprowadzi na rynek nowy model. Czego możemy się spodziewać po zegarku Garmin Forerunner 920XT?  Czy amerykański producent zaskoczy nas nowymi funkcjami? 

Co Wy o tym sądzicie? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach.  


15 września 2014r z nadesłanych propozycji wybierzemy 3 komentarze, których autorzy otrzymają w prezencie książkę "Zadbaj o formę z pulsometrem z GPS"
3 komentarze:

  1. Mi to się marzy prawidłowy pomiar tętna z nadgarstka. Może Forerunner 920 XT będzie posiadał taką właśnie funkcję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I żeby miał wejście na kartę pamięci - muzyka do biegania.

    OdpowiedzUsuń
  3. optyczny pomiar tętna, lub pasek HR nadający się do pływania

    OdpowiedzUsuń