środa, 22 stycznia 2014

Garmin Camper 760 LMT D przegląd funkcji.

Garmin Camper 760 LMT - D to kolejna nowość w ofercie amerykańskiego producenta nawigacji. Odbiornik jak zresztą  sama nazwa sugeruje, został stworzony z myślą o zwolennikach wakacyjnych podróży w aucie, a dokładniej w camperze.


Garmin wykorzystał sprawdzoną z modelu Dezl 760 konstrukcję. Nawigacja charakteryzuje się bardzo czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 7". W komplecie znajdują się dwa uchwyty: przyssawka do szyby oraz uchwyt do montażu na desce rozdzielczej:

     
Uchwyt posiada wyjście audio do którego można podłączyć bezprzewodową kamerę cofania Garmin BC 20 (do nabycia osobno):


Garmin Camper 760 posiada dożywotnie i bezpłatne aktualizacje mapy Europy oraz odbiornik informacji o utrudnieniach w ruchu. Nawigacja posiada dwa tryby pracy (samochód i kamper):
Gdy jako środek transportu wybierzemy Kamper otrzymamy możliwość zdefiniowania parametrów pojazdu:Po ustawieniu profilu pojazdu, Garmin Camper 760 kalkulując trasy będzie automatycznie pomijał drogi z ograniczeniami:


Niewątpliwą zaletą nawigacji Camper 760 jest rozbudowana  baza campingów (baza ACSI, MHF, oraz Navteq). 

  
Poza adresem użytkownik otrzymuje także podstawowe informacje o danym campingu  (m.in. telefon kontaktowy, ilość miejsc postojowych, możliwość przyjazdu z psem itp)   

Ciekawostkę stanowi  baza zdjęć przypisanych do konkretnych campingów:


Poza powyższymi udogodnieniami nawigacja Garmin Camper 760 LMT-D została wyposażona m.in w:
  • asystenta pasa ruchu
  • bluetooth (możliwość połączenia z telefonem i uzyskania zestawu głośnomówiącego)
  • smartphone link (dzięki połączeniu ze smartphonem uzyskujemy np. informacje o pogodzie)
  • planowanie podróży z wieloma punktami pośrednimi ( w tym planowanie tras na komputerze i przesyłanie ich do nawigacji za pomocą kabla USB)   


Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nawigacji Garmin Camper 760 LMT-D zapraszamy do sklepu garmin24.pl  >kliknij tutaj< 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz