poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Aktywność SUP w Garmin Fenix 3

Zdarza się, że użytkownicy zegarków są przytłoczeni ilością funkcji i aktywności oferowaną przez multisportowe zegarki, jak Fenix 3. Przedstawmy jedną z mniej znanych aktywności – SUP.

Aktywność tę znajdziemy w zegarku Fenix 3 (a także 920xt oraz Vivoactive HR). Tajemniczy SUP to skrót od Stand Up Paddle, czyli w wolnym tłumaczeniu wiosłowania na stojąco. SUP to bardzo młody sport, który wykorzystuje deskę podobną do windsurfingowej oraz długie wiosło. 

W Polsce pływania na SUPie można spróbować na wielu jeziorach, na Zatoce Puckiej, a także na spływach. Na SUPach organizuje się także ćwiczenia fitnessowe czy jogę. Ponieważ stoimy nieustannie musimy utrzymywać balans ciała, dzięki czemu wzmacniamy wiele partii mięśni. Kiedy się zmęczymy lub trudno nam utrzymać równowagę można wiosłować na klęcząco, co jest dużo prostsze.Co rejestrują zegarki Garmina z aplikacją SUP? Na ekranach, które możemy definiować, zobaczymy między innymi takie dane jak: prędkość, czas, dystans, a także liczbę ruchów oraz dystans jaki przepływamy za jednym pociągnięciem wiosła. Na Fenixie 3 można także włączyć ekran mapy i sprawdzić przepłyniętą trasę. Wszystkie statystyki wraz z mapą po synchronizacji zobaczymy oczywiście również na naszym koncie w Garmin Connect. 


Zainteresowanych zakupem multisportowego zegarka Garmin Fenix 3 zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz