środa, 19 października 2016

Porównanie zegarków z serii Garmin Fenix

Garmin Fenix 3 to najbardziej zaawansowany model zegarka sportowego w ofercie sklepu trigar.pl. Amerykański producent wyposażył swój topowy produkt w szereg funkcji, które z jednej strony mają usprawniać treningi, ale z drugiej strony także ułatwiać życie swoich właścicieli.


Garmin Fenix 3 jest urządzeniem uniwersalnym, które z powodzeniem może być zastosowane jako zegarek codziennego użytku. Po bezprzewodowym połączeniu ze zgodnym telefonem na ekranie fenixa można odczytywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, sms-ach, mailach i innych komunikatach. Z poziomu zegarka sprawdzisz pogodę, a nawet wyświetlisz mapy google i rozpoczniesz nawigacje do wskazanego celu. 


O popularności serii Fenix 3 świadczy też to, że Garmin wprowadza na rynek coraz to nowsze odmiany tego modelu. Czy wiedzieliście, że na chwilę obecną w ofercie sklepu trigar.pl jest aż 21 wersji zegarka Garmin Fenix. 

W związku z dużym zainteresowaniem tym produktem i sporą ilością zapytań o różnice między poszczególnymi modelami, przygotowaliśmy dedykowaną podstronę, na której wypunktowaliśmy kluczowe cechy wszystkich modeli z linii Garmin Fenix. Bezpośredni link do tego porównania znajdziecie tutaj

Z powyższej tabeli dowiecie się między innymi czym różni się Garmin Fenix 3 Sapphire od Garmin Fenix 3 Sapphire HR Elevate. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz